Ubytování

„Bečkův mlýn“

Celý mlýn se skládá z hlavní budovy, krytých teras a původní stodoly. K ubytování nabízíme citlivě zrekonstruovanou stodolu, kde byly vybudovány 3 prostorné apartmány o užitné ploše cca 350 m2, každý s vlastní kuchyní a koupelnou. Každý apartmán má dvě samostatné ložnice a obývací pokoj. Největší apartmán - mezonet má velkou kuchyň, jídelnu a obývací pokoj, kde se mohou setkávat všichni ubytovaní. Tento apartmán má možnost dalších 4 přistýlek /za poplatek/. Kapacita pronajímané stodoly je 16 osob + 5 přistýlek. K dispozici jsou 3 dětské postýlky. Pronajímaná stodola má vlastní wifi.

Stodola je pronajímána pouze jako celek, nikoliv po jednotlivých apartmánech.

Apartmán

Špaldový

Apartmán

Jáhlový

Apartmán

Pohankový

Proč k nám?

Co u nás najdete

Kuchyně

Každý apartmán má svou plně vybavenou kuchyň s veškerými spotřebiči včetně potřebného nádobí a příborů. Hlavní „Špaldový“ apartmán má velkou kuchyň a jídelnu, kde se pohodlně posadí všech 12 ubytovaných hostů ke společné snídani nebo večeři.

Hostům je také k dispozici skvěle vybavená letní kuchyň, která je zastřešená a vytápěná, a je vybavená grilem a vlastním barem. I zde se bez problému usadí 12 i více osob. Ideální místo pro společné posezení a nebo menší oslavy.

Zahrada

Celý mlýn obklopuje velká, udržovaná a oplocená zahrada o rozloze cca 5000m2, kterou si navrhla sama majitelka mlýna. Zahrada je rozdělena na horní a dolní zahradu, kdy horní zahrada je plně k dispozici ubytovaným hostům. V parních letních měsících vám poskytne krásný stín náš majestátní dub, který je více jak 250 let starý. Horní zahrada zároveň navazuje na další prostorné venkovní terasy, kde na jedné z nich je umístěn vyhřívaný zastřešený bazén s jadranskou solí.

Volný čas

Naším cílem bylo vám poskytnout maximální pohodlí pro vaše volné dny, kdy chcete načerpat energii. Proto je pro vás k dispozici vyhřívaný bazén, letní krytá kuchyně s grilem, stylovým barem. Pro děti zahradní trampolína, ping-pong a další hry.

Malebná krajina Česko-saského Švýcarska vám nabízí bezpočet možností pro krásné výlety jak pěšky, na kole, tak i na motorkách. V blízkosti jsou dva aquaparky. Pohodlné nakupování je možné v plně vybavených prodejnách v Děčíně nebo České Kamenici (do 10 km)

Ceník a kalendář

Bečkův mlýn je vám k dispozici od května do října a také na Silvestra.

 

Ceny pro rok 2024

Období cena za týden
květen-červen59 270,- Kč
červenec-srpen75 990,- Kč
září-říjen44 100,- Kč
Víkendové pobyty (Pá-Ne)
(nelze červenec-srpen)
21 750,- Kč
Velikonoce 2025
(18. 4. až 21. 4. 2025 /4 noci)
40 000,- Kč
Silvestr (28.12. 2024 - 1.1. 2025 /4 noci)44 000,- Kč

              

Cena je za pronájem celého prázdninového domu na týden a max. 16 osob.

K ceně bude připočteno:

  • Závěrečný úklid nemovitosti (350m2), včetně společenské terasy, baru, venkovních prostor, herny, dezinfekce objektu, bazénu atp. – 6500,-Kč
  • Energie a spotřeba vody: dle reálné spotřeby (budova má samostatná měřidla)
  • Rekreační poplatek obci dle platné vyhlášky.
  • Při příjezdu je vyžadována kauce v hotovosti ve výši 19 000,-Kč, která bude vyúčtována při odjezdu proti nákladům na závěrečný úklid a spotřebu energií nebo event. poškození majetku.
  • Cena za přistýlku: 550,- Kč / osoba / den
  • Poplatek za povlečení: 300,- Kč / osoba / pobyt - prostěradlo, polštář, přikrývka, froté osuška a ručník
    (Zákazník má možnost si dovést svoje vlastní povlečení)
  • Cena za domácí zvíře (pes pouze malá plemena) – 250,- Kč / den

Všeobecné obchodní podmínky

Zaujalo Vás naše ubytování?

Rezervujte si termín!

Těšíme se na vás i na vaší návštěvu.
Svobodovi